produkty shadelab® - ocenenie red dot 2010

V stredisku ShadeLAB sa zišli dizajnéri, architekti, inžinieri a komunikační experti a prijali inovatívne kritériá a myšlienky, ktoré odteraz zmenia svet markíz.

V priateľskom, proaktívnom, oceňujúcom a podnecujúcom prostredí ShadeLAB ľudia skúmajú a vyvíjajú projekty s úplne novým prístupom k systémom a komponentom pre slnečné clony.

DIZAJNÉR
Mario Mazzer, narodený v roku 1955, promoval na architekta v roku 1978 a získal diplom pre priemyselný dizajn v roku 1979 na polytechnikume v Miláne. Nadobudol skúsenosti v priebehu 70-rokov, kedy spolupracoval s majstrami talianskeho dizajnu - Achille Castiglioni a Marco Zanuso. V roku 1980 si otvoril vlastné štúdio v Conegliano Veneto. Získal rôzne ocenenia, ako napríklad cenu Young & Design  v roku 1991. V oblasti priemyselného dizajnu pracuje pre najdôležitejšie dizajnérske firmy ako napríklad Artemide, Busnelli, City Design, Flou, Livi't, Magis, Martex, Meson's, Mimo, Morphos, Permasteelisa, Poliform, Valli & Valli, Varaschin, Ycami, Zanotta. Je členom ADI, SIE a BEDA.