Viac ako 50 rokov po svojom založení výrobca žalúzií a roliet Luxaflex pokračuje v tradícii uvádzania kvalitných a moderných tieniacich prvkov na svetový trh. Prvé horizontálne žalúzie Luxaflex boli predstavené už roku 1951, skoro nasledované takmer nekonečnou radou inovatívnych a módnych roliet a žalúzií.

Dnes zahrňuje obsiahla kolekcia produktov Luxaflex nielen nádherné horizontálne a vertikálne žalúzie a rolety, ale tiež skladané žalúzie Plissé, žalúzie Silhouette, žalúzie Duette, rímske žalúzie a ďalej najnovšie a revolučné žalúzie Facette.

Luxaflex je ako uznávaný leader na trhu zaviazaný k posúvaniu hraníc celého odvetvia žalúzií a roliet. Každý rok predstavuje Luxaflex nové rady dômyselných a vynaliezavých produktov, farieb a designových volieb tak, aby vytvoril kolekciu, ktorá bude ako nadčasová, tak dokonale moderná. Vďaka tomu si môžete vybrať zo stoviek štýlov, materiálov, textúr a farieb, presne podľa vašich najosobnejších požiadavkov a chutí.

Po celú dobu svojej existencie si Luxaflex zakladá na prvotriednej kvalite svojich produktov. Dôkazom čoho je záruka v dĺžke 5 rokov poskytovaná na všetky žalúzie a rolety Luxaflex.

Luxaflex vytvoril jedinečnú kolekciu tieniacej techniky navrhnutú tak, aby vyhovovala každému štýlu a každej miestnosti.

Žalúzie a rolety Luxaflex sú garanciou kvality, štýlu, elegancie a inovácie.