• žalúzie duette, luxaflex®

  Zachytenie svetla a ochrana Vášho domova po celý rok. Žalúzie Duette sa vyznačujú unikátnou konštrukciou, ktorá zo všetkého najviac pripomína včelí plást. Vďaka tomu sú žalúzie mäkké, spoľahlivé, s dlhou životnosťou. Výrazne napomáhajú energetickým úsporám a regulácii klímy v miestnosti. Izolačné vlastnosti žalúzií Duette pomáhajú udržať v lete teplo vonku a v zime naopak vo vnútri.

  Žalúzie Duette sú dostupné v stovkách farebných odtieňov a v širokej škále polopriehľadných a nepriehľadných tkanín. Svojmu domovu tak môžete vtisknúť akúkoľvek náladu a atmosféru. Ľahké ovládanie umožňuje rýchle nastavenie požadovanej intenzity svetla a úplnú kontrolu súkromia. Žalúzie Duette sú perfektným riešením pre okná akýchkoľvek rozmerov a tvarov.

  poznajte výhody moderných žalúzií duette

  • na žalúzie Duette dostanete záruku 5 rokov
  • unikátna konštrukcia pripomínajúca včelí plást napomáhajúca energetickým úsporám
  • dostupné v rozmeroch 3 mm, 5 mm, 64 mm
  • stovky farebných odtieňov, celý rad jedinečných materiálov
  • prekvapivo univerzálne, perfektné pre všetky typy, tvary a rozmery okien
  Žalúzie Duette, foto 1 Žalúzie Duette, foto 2 Žalúzie Duette, foto 3 Žalúzie Duette, foto 4 Žalúzie Duette, foto 5 Žalúzie Duette, foto 6 Žalúzie Duette, foto 7 Žalúzie Duette, foto 8 Žalúzie Duette, foto 9 Žalúzie Duette, foto 10 Žalúzie Duette, foto 11 Žalúzie Duette, foto 12Žalúzie Duette, foto 13 Žalúzie Duette, foto 14 Žalúzie Duette, foto 15 Žalúzie Duette, foto 16